2 czerwca na tyłach trybuny wschodniej odbędzie się wielki piknik z okazji dnia dziecka - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Święto Łazienkowskiej: Dzień Dziecka i przekazanie karetki dla CZD!

2 czerwca przy Łazienkowskiej będzie miało miejsce wielkie legijne święto - odbędzie się piknik dla dzieci z okazji dnia dziecka oraz ok. godziny 13. przekazanie przez kibiców Legii karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Tego samego dnia na płycie głównej stadionu treningi odbędzie kilka tysięcy dzieci, biorących udział w projekcie Legia Soccer Schools. Na tyłach trybuny Deyny przygotowana zostanie masa atrakcji dla najmłodszych.

Na promenadzie wystawione będą przeróżne punkty w ramach Akademii Klasy Ekstra, akcji organizatora rozgrywek Ekstraklasy. Dzieci będą mogły wziąć udział w piłkarskich zabawach jak strzał do bramki, piłkarski tor z przeszkodami, czy wielkie piłkarzyki. Nie będzie mogło zabraknąć oczywiście także legijnej maskotki, misia Kazka. Swoje "punkty" przygotują także inne legijne sekcje - koszykówki, siatkówki, judo, tenisa, czy wioślarstwa. Fundacja Legii zaplanowała charytatywną loterię fantową "Gotowi do pomocy", która trwać będzie cały dzień. Wśród nagród min. obóz LSS dla dziecka i rodzica, płyty muzyczne, czy weekend w hotelu Narvil. Cały dochód z loterii zostanie przeznaczony na projekty społeczne Fundacji Legii.

W Skyboksie, przeszklonym budynku w południowo-zachodnim narożniku stadionu, zlokalizowana będzie strefa edukacyjna przygotowana w oparciu o programy Fundacji Legii we współpracy z Fundacją Katalyst Education i Katalyst Engineering.

Święto przy Łazienkowskiej rozpocznie się o godzinie 8 i potrwa do godziny 18. Uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty cateringowej przygotowanej przez liczne food trucki. Legijna Grupa Dobrzy Ludzie wystawi swoje stoisko, na którym można będzie zakupić dziecięce gadżety z bajkowymi motywami - m.in. koszulki, opaski, vlepki i wiele innych. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli piłkarze Legii w niedzielę zapewnią sobie mistrzostwo Polski w Poznaniu, puchar za mistrza w sezonie 2017/18, będzie wystawiony na specjalnej scenie podczas pikniku. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny. Zapraszamy!Komentarze: (5)

cytryna, 15.05.2018 20:32 - *.play-internet.pl

do redakcjii.Wiadomo gdzie zgrupowanie w lipcu 2018

Arek, 15.05.2018 23:12 - *.centertel.pl

Nie gorączkuj się. Będzie wiadomo, to podadzą.

do Arek, 16.05.2018 07:34 - *.free.aero2.net.pl

po jakiego ch..... wpisujesz swój chamski komentarz?Cytryna zapewne pyta bo im szybciej będzie wiedział/a?tym taniej kupi sobie wakacje w pobliżu zgrupowania.

Do do do , 16.05.2018 17:54 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie na temat chyba :-)

LW1916, 16.05.2018 22:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarze mogli by też się pojawić.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: