fot. Legionisci.com

Mecz z Lechem w TVP

Mecz 37. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa będzie transmitowany na antenie TVP 2. Spotkanie będzie można obejrzeć także na Canal+ oraz w formie Multiligi+ na Canal+ Sport.




Komentarze: (25)

Piotr, 16.05.2018 18:08 - *.dynamic.chello.pl

Komentował podobno będzie Michał Paszkowski.

ja, 16.05.2018 18:12 - *.dynamic.chello.pl

Pytanie do Redakcji.
Czy tvp puści to też na oficjalnym streamie internetowym?

Michal, 16.05.2018 18:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że Laskowski nie komentuje. Za jego czasów w C+ przyjemnie się oglądało nawet jakiś nudny ligowy mecz :)

Kristof, 16.05.2018 18:28 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Ten mecz nie tylko bedzie transmitowany w TVP.Bedzie go rowniez mozna obejrzec w telewizji mongolskiej,syryjskiej,wenezuelskiej,algierskiej.Ponadto bedzie tez transmisja na Grenlandii i w osrodku badawczym na Antarktydzie.

Real, 16.05.2018 18:34 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Beka że polska liga nie jest w ogóle pokazywana w TVP.

Mateusz z Gór, 16.05.2018 18:49 - *.adsl.inetia.pl

Komentować będą Maciej Iwański i Maciej Iwański.

gazza, 16.05.2018 18:57 - *.adsl.inetia.pl

Świetna wiadomość , bo ostatnio strasznie cieło w necie ...:)
Brawo TVP2 !

Danka, 16.05.2018 18:59 - *.dynamic.chello.pl

dawać telebim na Ł3!

Krokodyl , 16.05.2018 19:13 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

Czytał będzie Lucjan Szołajski wspomagać będzie dowcipniś Hajto z cyckiem Borkiem

skreem, 16.05.2018 19:32 - *.dynamic.chello.pl

Iwański i Strejlau komentatorami to z góry wiadomo, że się tego słuchać nie da... Dobrze, że równolegle będzie na C+.

Rafał , 16.05.2018 20:19 - *.173.ipv4.supernova.orange.pl

2016 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2017 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2018 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie -Legia MISTRZEM POLSKI

asa, 16.05.2018 20:20 - *.play-internet.pl

a przygrywac bedą poznańskie słowiki

LW1916, 16.05.2018 22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W przypadku wywalczenia przez Legię MP tvp ma transmitować drogę powrotną piłkarzy do Warszawy oraz ceremonię wręczenia pucharu i medali.

PeOwiec, 16.05.2018 23:02 - *.play-internet.pl

ja obejrzę w C+ bo tvp kłamie i wiadomo co zmontują?

Hugon, 16.05.2018 23:06 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Co wy opowiadacie komentował będzie Szpakowski,nie odpuści takiej okazji.Będzie niezła beka z tego paralityka.

PRASKI ZAKAZ, 16.05.2018 23:07 - *.centertel.pl

A my jedziemy do Pyr

Aaa, 16.05.2018 23:41 - *.play-internet.pl

No to Kurek zaszalał:)

Piotr, 17.05.2018 00:00 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszym komentatorem moim zdaniem jest Michał Paszkowski.

Do skreem, 17.05.2018 06:33 - *.dynamic.chello.pl

Co ty gadasz, przecież to analu+ nie da się słuchać i oglądać.cisna z nami cały mecz, krytykują, fauli nie widzę i jeszcze szyderka tego przychlapa wegrzuna i reszty pseudo obiektywnych.otworz oczy i uszy , chyba że to co pisałeś to była ironia.

roman, 17.05.2018 08:36 - *.dynamic.chello.pl

Ok wiecej ludzi bedzie moglo obejrzec nasze (mam nadzieje)zwyciestwo,ale jest jeden problem podobno jednym z komentatorów ma byc p.Strejlau z calym szacunkiem dla tego pana ale sluchac sie Go nie da.LEGIA MISTRZ

do real, 17.05.2018 08:43 - *.245

rzeczywiscie beka, tak samo jak bundesliga nie jest w otwartej niemieckiej, tak samo PL w angielskiej otwartej, tak samo la liga w otwartej hiszpanskiej no i Rai tez nie ma serie a, ligue 1 tez nie jest w publicznej wiec zamknij sie lepiej jak masz plesc glupoty i zyczenia zeby ekstraklasa byla w tvp

Mundial w Rosji, 17.05.2018 08:46 - *.centertel.pl

Potwierdzam. Anal+ zszedł na psy po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego. Komentarzy nie da się słuchać. Cały czas Legia zła Legia nie dobra. Pieprza tylko po to żeby coś gadać. Pan sedzia z Liga +Ekstra w kółko tylko broni sędziów którzy robią rażące błędy w meczach. Bagno bagno i jeszcze raz bagno

Maciek, 17.05.2018 16:06 - *.nycmny.fios.verizon.net

Siemanko czy podpowie ktoś jak obejrzeć mecz ze stanów? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym? Wiem że można zmienić ip ale to jest koszt około 12 dolcow

rob bandit, 17.05.2018 18:22 - *.satfilm.com.pl

a oglądaj sobie gdzie chcesz w tvn komentują kolenda zaleska z olejnik a w polsat gugała podobno...w oparach głupoty...aha feta u gawłowskiego...po to dno!!!FORZA LEGIA!!!

Szpakowski King, 17.05.2018 23:45 - *.191

Ktos tu obrazil Darka, bardzo nieladnie, paralityk?! Darek Szpakowski to klasyk klasyki, wychowaly sie na nim pokolenia kibicow i o ile dobrze kojarze jest tez sympatykiem naszej Legiuni... Je...c lecha, wojewode, policje, pis, po...je..c wszystkich, tylko Legia!!! Mistrzem, z medalem lub bez...