Legia II Warszawa - Polonia Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-2 Polonia Warszawa

W meczu 33. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Polonią Warszawa 1-2. Rywale wyszli na prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Krystiana Pieczary. Legioniści wyrównali w 38. minucie po bramce Kamila Orlika, ale po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisał się Pieczara.

Kilka minut przed końcem Legia miała doskonałą okazję do wyrównania, ale Michał Góral trafił z rzutu karnego w bramkarza. Miał jeszcze szansę na dobitkę, ale golkiper rywali po raz drugi wyszedł z tego pojedynku górą.

Po tej porażce sytuacja rezerw Legii w tabeli III ligi zrobiła się bardzo nieciekawa, ponieważ rywale w walce o utrzymanie zdobyli punkty. Legioniści zajmują spadkowe 15. miejsce, a do rozegrania została jeszcze jedna kolejka. Legia zagra w niej na wyjeździe z ŁKS-em Łomża, który zapewnił już sobie trzecioligowy byt.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (1-1) Polonia Warszawa
0-1 - 4' Krystian Pieczara
1-1 - 38' Kamil Orlik (as. Amos Shapiro-Thompson)
1-2 - 55' Krystian Pieczara

Strzały (celne): Legia II: 19 (9) - Polonia 16 (8)

Legia II: 1. Cezary Miszta - 14. Oskar Wojtysiak (72' 9. Michał Góral), 2. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 21. Konrad Matuszewski - 23. Grzegorz Aftyka (88' 13. Bartosz Rymek), 19. Michał Karbownik, 6. Amos Shapiro-Thompson, 18. Piotr Cichocki (80' 20. Mateusz Olejarka), 17. Kamil Orlik - 11. Kacper Wełniak

Rezerwa: 12. Paweł Łakota

żółte kartki: Miszta, Matuszewski (Legia) - Choroś, Wojdyga, Małek, Olczak, Sauczek (Polonia)