Filip Rowiński z dwoma medalami na pływackich mistrzostwach Polski Masters w Poznaniu

Pływanie: Cztery medale legionistów na MP Masters

Cztery medale wywalczyli zawodnicy sekcji pływackiej Legii, podczas letnich otwartych mistrzostwach Polski w pływaniu w kategoriach Masters, które odbyły się w Poznaniu na basenie 50-metrowym. Filip Rowiński wywalczył złoty medal na 100 metrów stylem klasycznym (1:09.24 min.) oraz srebro na 50m stylem klasycznym (30,69s). Aleksy Otłowski został wicemistrzem na 400m stylem dowolnym (4:47.60 min.), a Hubert Markowski na 100m stylem motylkowym (1:08.84 min.).

Maciej Rybicki zajął szóste miejsce na 50 metrów stylem dowolnym (31,13s) oraz dziewiąte na 50m stylem grzbietowym (41,90s). Hubert Markowski zajął czwarte miejsce na 400m stylem zmiennym (5:52.86 min.), piąte miejsce na 200m stylem zmiennym (2:42.65 min.) oraz miejsce szóste na 50m stylem grzbietowym (34,77s). Dalsze lokaty zajął Adrian Kulisz na 100m stylem dowolnym i 100m stylem klasycznym.