Miroslav Radović nie zagra w Amsterdamie - fot. Mishka / Legionisci.com

Radović nie zagra w rewanżu z Ajaxem

Miroslav Radović nie zagra w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy z Ajaxem Amsterdam. W czwartek legionista dostał trzecią żółtą kartkę w tym sezonie w europejskich pucharach. "Rado" został ukarany w starciu ze Sportingiem Lizbona oraz Realem Madryt w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Wcześniej zobaczył jeszcze żółtą kartkę w meczu Partizana w eliminacjach do Ligi Europy, ale kartki sprzed fazy grupowej zostały anulowane.



Komentarze: (24)

Daszka, 16.02.2017 23:22 - *.dynamic.chello.pl

Olbrzymia strata, ale futbol bywa okrutny!

77/82, 16.02.2017 23:28 - *.dynamic.chello.pl

To jakaś paranoja, żeby żółte kartki z eliminacji do LM liczyły się na wiosnę, w fazie pucharowej. Czarno widzę ten rewanż, jeżeli mieliśmy ich czymś zaskoczyć to dzisiaj i było naprawdę blisko. Niestety to są właśnie efekty sprzedaży dwóch napastników w przerwie zimowej. Kryminał. Nie chcę oceniać Necida bo to dopiero jego trzeci mecz w Legii, ale na dzień dzisiejszy prezentowany przez niego poziom jest dramatyczny. Bez niego na placu gra wyglądała lepiej, ale skuteczność jak podczas sparingów: zerowa. I jeszcze ta zmiana Hamalainena za Ofoe... Po co? Fin jak zwykle dno dna, nie wiem czy chociaż raz piłki przez te ponad 10 minut dotknął. Tym bardziej szkoda, że chwilę po zejściu Odidji graliśmy już w przewadze.

Redakcja (LL!): To nie są kartki z eliminacji, tylko z fazy grupowej LM :)

Woytek, 16.02.2017 23:28 - *.99.kompex.pl

Ch...nia. Szkoda

L, 16.02.2017 23:34 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wyobrażam sobie meczu bez niego, jeden z 3 zawodników, który potrafi przytrzymać piłkę. Dramat

soly, 16.02.2017 23:36 - *.adsl.cybercity.dk

Co jet z tym Jodlowcem,ze Magiera go chwali i wystawia??..przeciez on byl najgorszy na boisku,i zamiast jego zdjac,to on sciaga Odzidzie...nic juz z tego nie rozumiem

Toni, 16.02.2017 23:43 - *.0pools.vodafone-ip.de

Nie ma komu strzelac.Brak ofensywnych klasowych pilkarzy.Sparingi pokazaly gdzie jest problem.I ten problem jest nierozwiazany do dzis.Mowiac w prost nie ma ataku.

kora(L), 16.02.2017 23:44 - *.231

Niech Nagy zagra za Rado. Wielki talent z Węgier to pora żeby zadebiutował.

curragh, 16.02.2017 23:49 - *.play-internet.pl

Magiera zdjął Ofoe, bo ten miał kartkę z poprzednich meczy. Kolejna i w Amsterdamie było by i bez Rado, i bez Vadisa. To była konieczność.

77/82 do redakcji, 16.02.2017 23:58 - *.dynamic.chello.pl

Teraz zobaczyłem, że sam strzeliłem babola, bo miałem na myśli mecz z eliminacji do LE. Niemniej jest to bez sensu.

Gepetto, 17.02.2017 00:18 - *.dynamic.chello.pl

Pinokio niech już w ogóle w Naszej Legii nie gra. Jakim sposobem jest jeszcze kapitanem ech

tomiacab, 17.02.2017 00:26 - *.18-2.cable.virginm.net

Co Rado? Karma? :)

do 77/82, 17.02.2017 00:28 - *.dynamic.chello.pl

teraz to dopiero babola strzeliłeś... Niepotomny...

osa(L) do 77/82, 17.02.2017 00:32 - *.dynamic.chello.pl

ja Ci powiem dlaczego zszedł Ofoe.
bo był tak samo zagrożony- jak to stwierdziłeś - "bez sensu" kartkami. głupi faul i bez Niego i Rado w Amsterdmie zwiększylibyśmy swoją szansę odpadnięcia, a tak to będzie dobrze :D MOCNO LEGIA ! (L) !

David Bowie, 17.02.2017 00:38 - *.bb.sky.com

Juz myślałem ze do Chin wyjeżdża

tutti frutti, 17.02.2017 05:00 - *.103.tvksmp.pl

Za Rado może zagrać Szymański ewentualnie Nagy. I będzie dobrze.

krys008, 17.02.2017 06:22 - *.serv-net.pl

Bez naszego wojownika i kapitana będzie ciężko. Jak to mówi p. Magiera pech jednego jest szansą innego. Dzisiejszy wynik wbrew pozorom nie jest zły. Ważne, że nie straciliśmy bramki.

lysy, 17.02.2017 06:42 - *.adsl.inetia.pl

Rado ! Klątwa Ajaxu ????????

Cch, 17.02.2017 08:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W rewanzu zagra rzeznik i mam nadzieje moulin, wiec moze byc znowu zero z tylu. Oby tylko cos wpadlo z przodu

m4pierwszy, 17.02.2017 12:22 - *.eaw.com.pl

Żadna strata, wg mnie zagrał przeciętnie, za długo trzymał, głupie straty, był za wolny na tle przeciwników i niczym nie błysnął. Damy radę

M22, 17.02.2017 12:31 - *.internetdsl.tpnet.pl

Z trybun było widać,że Vadis sam poprosił o zmianę.

123, 17.02.2017 20:42 - *.dynamic.chello.pl

To się rado zrewanżował

77/82, 17.02.2017 22:16 - *.dynamic.chello.pl

@"do 77/82": redakcja poprawiła. Wcześniej była mowa o karze za czwartą kartkę.

md, 18.02.2017 11:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda ze tak sie stalo ! LEGIA !!!

md , 18.02.2017 11:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIE stac na lepszy mecz ! LEGIA !!!