INNE SEKCJE

Magazyn Młoda Legia!

Tenis: Wygrana Świątek w AGL Loy Yang Traralgon

15-letnia tenisistka Legii, Iga Świątek oraz niespełna 18-letni Kacper Żuk przygotowują się do startu w juniorskim Australian Open. Legioniści wystartowali w turnieju AGL Loy Yang Traralgon Junior International, w którym Świątek nie miała sobie równych w singlu, a w deblu już awansowała do finału. Żuk tymczasem odpadł w trzeciej rundzie z Niemcem, Marvinem Moellerem. Turniej ma najwyższą rangę w juniorskim tenisie.

Pływanie: 4 medale legionistów na mistrzostwach Polski

Pływacy Legii Warszawa na mistrzostwach Polski w Olsztynie
Pływacy Legii zdobyli cztery medale na mistrzostwach Polski, które odbyły się w Olsztynie. 21-letni Michał Szer zdobył brązowy medal na 50 metrów stylem klasycznym, uzyskując wynik 27,32 sekundy (-0.16s) oraz zajął siódme miejsce w finale 100m stylem klasycznym z czasem 1:00.83 min. 19-letni Michał Chudy wywalczył aż trzy medale. Legionista był drugi na 100 metrów stylem zmiennym (53,27s, -0.32s) oraz 100 metrów stylem motylkowym (51,51s).

Piłka wodna: Legia wicemistrzem Polski do lat 21

Piłkarze wodni Legii zostali wicemistrzami Polski do lat 21.
W sobotę legioniści wygrali oba mecze w turnieju finałowym rozgrywanym w Gliwicach, podobnie jak WTS Polonia Bytom. Decydujące spotkanie rozpoczęło się dziś o 11:15. Nasz zespół po trzech kwartach meczu prowadził 6-4 i wydawało się, że podopieczni Adama Oleksowa poprawią zeszłoroczny wynik. Niestety w ostatniej partii meczu bytomianie wygrali 6-0 i cały mecz 10-6.