INNE SEKCJE

Strzelectwo: Trzy medale na MP w strzelaniach pneumatycznych

Zawodnicy Legii z trzema medalami zakończyli mistrzostwa Polski w strzelaniach pneumatycznych, które zakończyły się we Wrocławiu. Pierwszego dnia zawodów
złote medale nasi zawodnicy wywalczyli w karabinie pneumatycznym. W sobotę Julia Grzybowska i Tomasz Bartnik dołożyli srebrny medal w karabinie pneumatycznym mix. Niestety nasi zawodnicy poza strefą medalową zakończyli rywalizację w konkurencji pistoletu pneumatycznego.

Strzelectwo: Trzy medale legionistów w finale Ligi Strzeleckiej PZSS 2017

W miniony weekend w Bydgoszczy odbył się Finał Ligi Strzeleckiej PZSS, w których zawodnicy Legii stawali na podium w trzech konkurencjach drużynowych. W strzelaniu karabinowym legioniści w składzie Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak, Julia Grzybowska zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z Zawiszą 12-18. W pistolecie pneumatycznym oraz strzelaniach do rzutków legioniści wywalczyli brązowe medale.

Pływanie: Trzy srebrne medale na MP seniorów!

W ciągu dwóch pierwszych dni mistrzostw Polski seniorów, które odbywają się w Łodzi, pływacy Legii wywalczyli trzy srebrne medale. Drugi na dystansie 200 metrów stylem zmiennym był 19-letni Karol Zbutowicz z czasem 1:57.94 min. Drugie miejsce zajęła także legijna sztafeta w składzie Stanisław Kolczyński (53,13), Paweł Korzeniowski (50,54), Karol Zbutowicz (1:00.26), Antoni Kałużyński (48,68s) na 4x100 metrów stylem zmiennym.