Dominik Nagy najlepszy  - fot. Mishka / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Najwyższą notę za sobotni mecz w Zabrzu otrzymał Dominik Nagy. Występ Węgra oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Dobrą notę uzyskał także strzelec gola Armando Sadiku (3,8). Pozostali zawodnicy uzyskali niskie oceny, a najniższą Michał Kopczyński - 1,6. W sumie oceniało 986 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Nagy 4,3
Sadiku 3,8
Moulin 2,9
Cierzniak 2,8
Mączyński 2,7
Malarz 2,6
Dąbrowski 2,4
Hlousek 2,3
Guilherme 2,3
Szwoch 1,8
Hamalainen 1,8
Broź 1,7
Jędrzejczyk 1,7
Kopczyński 1,6



Komentarze: (26)

koko, 17.07.2017 09:42 - *.studiowik.net.pl

Ciekawe ile Jędza kasuje miesięcznie za tą nędzę...

@rek, 17.07.2017 09:45 - *.dynamic.chello.pl

Jak dla mnie (patrząc od dołu) to począwszy od Kopczyńskiego aż po Malarza powinny być wyłącznie same 1-ki... Mączyński i Cierzniak - 3-ki, Moulin i Sadiku - 4-ki a Nagy - mocna 5-ka...!!! Tak czy inaczej ponad połowa zespołu grała piach, a właściwie to nie grała, tylko statystowała "beniaminkowi"... Żenua... Brak honoru i totalna olewka... Pozdro (L)

RS, 17.07.2017 09:46 - *.internetdsl.tpnet.pl

I powiem tak. Trener Legii powinien sugerować się takimi ocenami i ludzi ze średnią za mecz do 2.0 usadzić na ławkę.
Szwoch 1,8
Hamalainen 1,8
Broź 1,7
Jędrzejczyk 1,7
Kopczyński 1,6

Takie powinny być zasady. Przed sezonem trener mówi. Panowie. Po meczu będą oceny. Najsłabsi na boisku idą na ławę! Na ich miejsce zmiennicy dostający szansę. To zwiększyłoby rywalizację!

krys008 , 17.07.2017 09:50 - *.serv-net.pl

Pisałem wielokrotnie nie róbcie z Jędzy środkowego obrońcy, to się nie uda. To solidny boczny obrońca, środkowym nigdy nie będzie. Kopczyński sympatyczny gość, ale to nie zawodnik na pierwsi skład Legii.

Krytykant_Zawodowiec, 17.07.2017 09:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Jedrzejczyk za wysoko

Luxianoo, 17.07.2017 10:04 - *.centertel.pl

Kopczyński za wysoko !!!!

Piotrek , 17.07.2017 10:09 - *.play-internet.pl

To nieporozumienie że tak słaby i młody zawodnik jak Kopczyński jest kapitanem. Rozumiem że jest wychowankiem ale wątpie czy w szatni którykolwiek piłkarz słucha co on ma do powiedzenia i szanuje jego zdanie. Z taką grą to do rezerw razem ze Szwochem, Maslowskim itp.

ja, 17.07.2017 10:19 - *.mk-net.info

Malrza tak wysoko za co? Dwie bramy jego, a druga to zachowanie juniora, stał i czekał

Peter mokotuff, 17.07.2017 10:23 - *.play-internet.pl

...tez nie wiem o co chodzi z tym Kopczynskim?!nie ogarniam tematu tego zawodnika w Legii ..brak charyzmy, charakteru,doświadczenia,agresji i przedewszystkim talentu by być w tej drużynie i aspirować na miano kapitana?!

Zajmon, 17.07.2017 10:25 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

0d dwóch meczy Kopa nie jest kapitanem. Jedza na prawo a Jodła na stopera.

:-), 17.07.2017 10:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ogolnie kilku zawod

@ ja, 17.07.2017 10:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Racja ii jeszcze slaba forma z Arka w meczu o SPP.

:-), 17.07.2017 10:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ogolnie kilku zawodnikow olalo mecz szkoda ze wszyscy nie walczyli jak Nagy lub Moulin :-) Nagy dlugo u nas nie pogea

Flesz, 17.07.2017 10:42 - *.knc.pl

1. Niestety Żewłakow własne interesy załatwia na Naszej Legii. Tu Kolega trener, poźniej Olimpiakos Odjida do Olimpiakosu i znów Albańczyk w Legii.
2. Gdzie są pieniądze za Puchary z poprzedniego sezonu. Nie dziwie się Odjidji że odszedł jak jest taka polityka klubu. On już w zimę dawał sygnały gdzie są napastnicy po odejsciu Priovica i Nikolica bo z kim tu grać ?
Darłem gardło cały poprzedni sezon teraz mówie STOP
Legia zamiast iść za ciosem i się wzmacniać robi się coraz bardziej przeciętna bo LUDZIE ZARZĄDZAJĄCY TYM KLUBEM NIE SĄ EMOCJONALNIE ZWIĄZANI Z TYM KLUBEM!!! i ZAPELNIAJĄ TYLKO WŁASNE KIESZENIE.

Wolfik, 17.07.2017 10:44 - *.dynamic.mm.pl

Giu z lepszą notą od np. Szwocha??? Facet miał w tym meczu jedno celne podanie w końcówce meczu. Poza tym tylko mi nerwy żżerał swoimi stratami.

@Krys008: Ja również nie rozumiem, skąd parcie na ustawianie Jędrzęjczyka w środku. Wielu wieszało psy na Rzeźniczaku, ale przy nieobecności Pazdana i Czerwińskiego nie mamy kogo tam ustawić. Tak w ogóle - bez Pazdana obrona się sypie jak szkło. Zabrze załatwiło nas dwoma prostopadłymi zagraniami, cos a'la Jodła-Kucharczyk w meczu z Lechem.

Leron, 17.07.2017 10:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skandalem i manipulacją nazwę fakt, że Hama i Szwoch przebili 1.0. Malarz i Cierzniak nota chyba tylko za to że byli gorsi :|

Arek, 17.07.2017 12:28 - *.adsl.inetia.pl

Jak dla mnie Nagy 5, Sadiku coś koło 4, reszta gały od góry do dołu.

WWL, 17.07.2017 13:05 - *.play-internet.pl

Gui walczy o lepszy kontrakt lub odejdzie
Powiem tak:z taką grą to niech spada

RS śmieszne ale widzę w tym sens.
Połowa drużyny karnie do rezerw i obciecie pensji.

Jacek, 17.07.2017 13:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gui, Szwoch i Kopa za wysoko. Powinni dostac po 1. Gui za zgrywanie gwiazdy i wirtuoza. Natomiast Broż bez punktu bo minusow nie przyznajemy. To co gra to tragedia. Od dzisiaj na stale do drugiej druzyny grzac lawke. Obok posadzic Szwocha i Kope. Gui jak jest chetny to sprzedac bo od dluzszego czasu nic nie wnosi do druzyny a tylko w...rwia swoimi zagraniami. Jedza na prawą obrone bo zaden z niego stoper. Hama nieskuteczny ale w drugiej polowie staral sie i gral na wlasciwej dla siebie pozycji stwarzajac sytuacje.

kris, 17.07.2017 14:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Zobaczyłem pierwszą 11tkę i odechciało mi się oglądać.
Hamalainen w ataku, Jedrzejczyk na środku obrony, Kopczyński i Szwochinio w środku pomocy, Broź na prawej oraz miszcz dryblingu z kopakabany Gui (bez formy od około roku)- nie wiem czy pierwszą ligę byśmy pogonili..
WW zawodnicy są dla Legii po porostu za słabi.. bardziej pasowali by do jakiejś Sandecji albo coś.. i to nie jest tak że będzie lepiej... a JM niech się poważnie zastanowi..

Mariano, 17.07.2017 17:21 - *.dynamic.chello.pl

Jędza tylko na boki obrony.
Broź jako zmiennik w rezerwach, gdyż ma problemy z prostymi piłkami
Szwoch, Hamalainen do rezerw jak coś pokażą w 3 meczach to dopiero do jedynki. Kopa na ławę a w jego miejsce Mąka.

legiaa, 17.07.2017 20:01 - *.play-internet.pl

Kopczyński to nieporozumienie,czy Jacek tego nie widzi??Gośc gra anty futbol,dobry do druzyn które tylko sie bronią a nie do Legii która prowadzi grę.Makabra na ławe z nim

grzesiek, 17.07.2017 21:41 - *.centertel.pl

W przegladzie sportowym wyczytalem ze Jacek konsekwentnie stawia na kope bo widzi samego siebie przed laty ze niby gra na trudnej pozycji itp.
Ale z tego co mi wiadomo Moulin tez jest defensywnym i gra lepiej...

Dean, 17.07.2017 23:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szwoch nie wie co robi na boisku jest slaby fizycznie ,przegrywa kazdy pojedynek bark w bark. Kopczynski to nieporozumienie... nie dosc ,ze jest wolny to jeszcznie nic nie wnosi do druzyny ,po za tym jak sie wychodzi 2 defensywnymi srodkowymi pomocnikami na beniaminka no to sorry ,ale to jest smieszne ,bo mimo ,ze jakos powinni zabezpieczac tyly to niestety nie sa kreatywni ,a Legia w tej lidze caly czas dominuje przeciwnika jesli chodzi o posiadanie pilki ,wiec dla mnie smieszne jest to jak taktycznie sa ustawiani zawodnicy. Moulin mial przenlyski probowal ciagnac gre Legii ,ale na darmo. Hama rowniez tak jak szwoch malo wygranych pojedynkow fizycznych ,jednym slowem na pozycje nr 9 sie nie nadaje na 10 tez tak srednio ,po prostu nie pasuje do stylu gry Legii... plus dla Nagyiego bo biegal od bramki do bramki i dla Sadiku ,ktory nie wiadomo dlaczego nie gral od poczatku tak samo jak Maka... I tak jak wiele osob napisalo Jedza na srodku juz drugi mecz o stawke sobie nie radzi za dobrze ,ja rozumiem nie ma Pazdana okay, ale skoro Legia tak madrze zarzadza i oddaje Wieteske ,ktory jak wszyscy widzieli poradzil sobie przeciwko Legii to czegos tutaj nie rozumiem... Na prawde w Legii jest problem ,poniewaz oddaja mlodych zawodnikow ,ktorzy powinni dostawać wiecej szans zamiast zawodnikow "przereklamowanych". Dziekuje za uwage.

rene, 18.07.2017 03:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopczyński za wysoko. Kiedy w końcu będzie można wystawić ZERO ?

32elka, 18.07.2017 03:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie jest kasa za LM ???? Jak moze wsiaknac 20 mln euro????????? To sie do prokuratury nadaje.