Florida Cup

Spotkania z piłkarzami Legii na Florydzie

Podczas zgrupowania na Florydzie piłkarze Legii dwa razy spotkają się z Polakami mieszkającymi w USA. Pierwsze okazja już 12 stycznia o godzinie 19 w Pompano Beach w sali przy polskim kościele Matki Boskiej Częstochowskiej (2400 NE 12st Pompano Beach, FL 3306). Drugie spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19 w Clearwater w Centrum Jana Pawła II (1521 N Saturn Ave, Clearwater, FL 33755).

Podczas spotkań będzie można wziąć udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami klubu, zrobić sobie wspólne fotografie czy otrzymać pamiątkowy autograf.

W dniu meczów sparingowych na stadionowych parkingach otwarta będzie strefa kibica Legii Warszawa (przy maszcie z biało-czerwoną flagą), gdzie na wszystkich zebranych będą czekać liczne konkursy i niespodzianki. Będzie także można zakupić pamiątki klubowe. Na parkingach jest możliwość grillowania.

Ponadto 16 stycznia o godzinie 19 legioniści obejrzą mecz ligi NBA Orlando Magic – Minnesota Timberwolves. Ambasadorem Legii podczas wyprawy do USA jest Jacek Zieliński.



Komentarze: (16)

wczasy, 10.01.2018 15:28 - *.217-rev.hti.pl

grillowanie, NBA - wczasy:)

w8d8dw2bh28, 10.01.2018 15:47 - *.188

ni tylko być piłkarzem

, 10.01.2018 15:51 - *.centertel.pl

Ale , hala

sovul, 10.01.2018 16:11 - *.weston.ac.uk

Na parkingach jest możliwość grillowania.... oby zwyciesko panowie ;)

Apgap, 10.01.2018 16:33 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sorry ale ja tego nie kumam. Wczasy opalanie lans. Rozumiem dziś odpoczynek po locie ale jutro OGIEŃ i trening trening trening trening.
Panie prezesie czy uważa Pan to za formę rekreacii czy nagrodę za świetną postawę naszych piłkarzy w rundzie ???

Do tych powyżej, 10.01.2018 16:46 - *.play-internet.pl

Nie sądzicie tumany, że info o grillowaniu jest dla kibiców, którzy zechcą przyjechać?

Buli, 10.01.2018 16:48 - *.adsl.inetia.pl

Do lansu i spotkań towarzyskich z Polonią trzeba było zabrać juniorów. Oni by sobie z tym poradzili lepiej. Pierwsza drużyna pojechała tam chyba zgrywać taktykę do walki o mistrzostwo.Przy grillu to i owszem poznają się lepiej ale na grę to nie wpłynie.

Ding, 10.01.2018 17:20 - *.dynamic.chello.pl

Czy SKLW organizuje jakiś wspólny przelot kibiców wybierających się na Florydę?

Arek, 10.01.2018 17:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sami eksperci ku...wa.

alex uk, 10.01.2018 18:10 - *.16-1.cable.virginm.net

jakie wczasy? to pielgrzymnka sadzac po nazwach miejsc spotkan, dobrze ze z buta nie ida, chociaz niektorym po jesieni taka pokuta dobrze by zrobila

Mike, 10.01.2018 18:31 - *.26

Zapraszam do sledzenia wydarzen z Florydy w nowopowstalem Fan Clubie USA. Like i share zawsze mile widziany!

www.facebook.com/legiafanclubusa

Janusz z Kobylki, 10.01.2018 19:28 - *.play-internet.pl

będzie pociąg specjalny ?

do Janusz z Kobylki, 10.01.2018 20:09 - *.dynamic.chello.pl

pociąg nie, ale będzie czarter. Miejsca już dawno sprzedane.

Maccolin, 10.01.2018 21:49 - *.vyatta.italnet.eu

Wojtek obcięło Ci dwójkę w kodzie Pompano :-) Prawidłowy kod to 33062.

Sony Crockett, 11.01.2018 02:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Będą krokiety i może przyjdzie Jacek Daniels . Pozdro wszystkich (L) , a Zielu rulez !

Klik, 11.01.2018 19:22 - *.centertel.pl

Też byłem przeciwko DM, ale to okienko pokazuje, że facet wprowadził wreszcie profesjonalizm w przygotowaniu zimowym