Miroslav Radović i Eduardo da Silva - fot. Hagi / Legionisci.com

Floryda: Praca nad wytrzymałością

Pierwsze dwie jednostki treningowe podczas zgrupowania na Florydzie drużyna Legii spędziła na siłowni. Dopiero w czwartkowe popołudnie zespół udał się na boisko, by przeprowadzić pierwsze w tym roku zajęcia z piłkami. Obiekt Florida Atlantic University położony jest tuż obok małego lotniska, na którym raz po raz lądują małe odrzutowce.
Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Hagiego


vid. Angelo

Trening rozpoczął się od rozruchu. Ekipa została podzielona na kilka grup i rozpoczęła bieganie wokół boiska. Osobno z Krzysztofem Dowhaniem i Wojciechem Kowalewskim ćwiczyli bramkarze. Golkiperzy od razu przeszli do ćwiczeń z piłkami. Jak zwykle kreatywność trenerów była spora i pozwoliła bramkarzom na wykonywanie najróżniejszych zadań.

Następnie sztab szkoleniowy przygotował kilka różnych stacji na całym boisku. Zadaniem zawodników było pokonywanie kolejnych przeszkód (m.in. znaczniki, tyczki) i zagrywanie piłek w ustalone wcześniej punkty. Wszystko odbywało się w nieustannym biegu.

Po serii ćwiczeń ponownie przyszła pora na bieganie. Po 1,5 godziny trening się zakończył i zespół udał się do hotelu. Piątek będzie wyglądał tak samo jak czwartek: rano siłownia, po południu trening na boisku.
fot. Hagi / Legionisci.com
Eduardo da Silva - fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com
William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Hagiego



Komentarze: (29)

Anatolij , 12.01.2018 05:39 - *.centertel.pl

O kurczę remy to tak widac kawal chlopa ciekawe jak ze zwrotnoscią

mati, 12.01.2018 06:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Największy transfer to powrót Rado , czekam na powrót do formy ,

Kontroluj_się, 12.01.2018 06:32 - *.dynamic.chello.pl

Remy chyba z lekkim nadbagażem

, 12.01.2018 07:17 - *.centertel.pl

Powinni na obóz jechać na Syberię. jak liga ruszy to ciekawe czy tak wybiegną w krótkich.

warszawiak66, 12.01.2018 07:28 - *.dynamic.chello.pl

Widok Rado - cieszy nasze zbolałe po jesieni serca!

Bysior xxL, 12.01.2018 07:39 - *.pl

Ale bebzona ma Remy, drugi Hindenberto, Miodulski zamienil Legie w organizatora wczasow odchudzajacych.

STOP OTY(L)OSCI , 12.01.2018 07:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Matko Boska, to jest Legia czy jakis klub grubasa??

Geku, 12.01.2018 08:00 - *.mtm-info.pl

Może warto złożyć konkretną ofertę za Wolskiego skoro nawet nie jedzie na obóz z Lechią

andreas, 12.01.2018 08:23 - *.rev.snt.net.pl

Wolski jest za wolny na Legię i za leniwy. Potrzebujemy dynamicznych zawodników. Z drugiej strony dziwny ruch Rafała przed MŚ.

lol, 12.01.2018 08:26 - *.internetdsl.tpnet.pl

Remy dobry spaślak...

d2b90, 12.01.2018 08:33 - *.centertel.pl

Trenerze, a kiedy siatkonoga?

lukaszbut, 12.01.2018 08:38 - *.81

Legia zlozyla oferte za wolskiego na kwote 300 tys euro. lechia chce 3 razy wiecej... obecnie wiec nie ma tematu!

Tutti Frutti, 12.01.2018 08:39 - *.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No Rado, no party!
Oby wrócił do najwyższej formy.

Geku, 12.01.2018 08:56 - *.mtm-info.pl

@lukaszbut no nie właśnie słyszałem o tej ofercie dlatego napisałem konkretną ofertę a 300 tyś to jednak stanowczo za mało myślę że 600-700 tys

Roma, 12.01.2018 09:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakby przyszedł Wolski, to u mnie prezes dostałby odpuszczenie.

WO(L)A, 12.01.2018 09:20 - *.ncbj.gov.pl

O jednego (spasionego) murzyna za dużo w tej drużynie... A wszyscy, którzy myślą inaczej - na K6 marsz!

Do Bysior xxl, 12.01.2018 09:25 - *.centertel.pl

Zanim zaczniesx krytykowac, dobrze bedzie gdy zapoznasz sie wnikliwie jak nazywa sie prezes naszego klubu.dramat!!!

Znawca do bysior xxxxxxxxl, 12.01.2018 09:42 - *.jmdi.pl

Te xl jesteś słabiutki

Do Bysior xxl, 12.01.2018 09:54 - *.play-internet.pl

Płyń na onet z żalami

(L), 12.01.2018 09:59 - *.191

Gwałcić, rabować - Warszawa musi panować!

Janek, 12.01.2018 10:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzies ostatnio w necie ogladałem przygotowanie z obozu w Czechach Gornika Zabrze wygladaľo to jak trening gladiatorów do mma bardzo duza intensywnosc a tu floryda oalmy spacerki to chyba nie jest dobre podejscie bo za darmo nam nikt mistrza nie da ani za nazwiska.

Darek, 12.01.2018 10:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Eduardo wyglada jakby przechodził rehabilitacje po wylewie, co ten chłop robil w tej Brazylii

Stuleya, 12.01.2018 12:03 - *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ooo.. Remy jest w podobnej formie jak ja. A mam 45 lat. Chetnie dolece na Floryde na wlasny koszt moge grac na libero albo cofnietym laczniku. 100k EUR za sezon pasi.

Juri, 12.01.2018 12:05 - *.centertel.pl

No jak Rado z Edkiem się zgra,to będzie bomba.

kaktus, 12.01.2018 12:51 - *.static.ip.netia.com.pl

no i dobrze, niech zap...., żeby nie musieli testować wytrzymałości kibiców :)

Wynik, 12.01.2018 13:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Edkowi papierosy wypadły przed hotelem z torby dobre jaja

Legionista, 12.01.2018 17:21 - *.226

Ważne, że Rado wrócił ;) Czemu ten Remy jest taki gruby? Nie dziwię się że nie grał w Francji...

20172018, 12.01.2018 20:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lechia Gdańsk jaka pazerna jest . Wolak jest nasz i należy nam się za darmo , oddawać nam go - i to już ! (hehe) Jeśli chodzi o nadwagę Remika , to Wadis doszedł do formy , nawet Berto chyba się ''wyćwiczył '' , to i Remy może . Jest na obozie od początku . Brawo Miodek za refleks ( w końcu) . No i Rado ćwiczy , hura !

lhm, 12.01.2018 21:14 - *.32

Ten też był za gruby???

http://legionisci.com/news/42198_Pod_lupa_LL_-_Dickson_Choto.html