Wypożyczeni: Dwie bramki Misztala

Fumen, źródło: Legionisci.com

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów. Na boisku zameldowali się Gabriel Kobylak oraz Maciej Kikolski, ale obaj puścili łącznie siedem bramek. Cezary Miszta zrobił nieznaczny progres i znalazł się w kadrze meczowej Rio Ave. W III lidze błysnął Fryderyk Misztal. Zawodnik Stolema Gniewino dwukrotnie dawał prowadzenie swojej drużynie, ale ostatecznie zremisowali tylko z Błękitnymi Stargard.

Wypożyczeni legioniści
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Koroną Kielce. Ukarany żółtą kartką.
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Cracovią
Igor Strzałek (Stal Mielec) - od 61. minuty w przegranym 2-5 meczu z Wartą Poznań

I liga
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z GKS Tychy
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Resovią Rzeszów
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Rzeszów
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - do 81. minuty w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Kraków

II liga
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Skrą Częstochowa

III liga
Kacper Knera (Elana Toruń) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Sokołem Kleczew
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - zagrał w zremisowanym 2-2 meczu z Błękitnymi Stargard. Strzelec bramek na 1-0 w 19. minucie oraz na 2-1 w 40. minucie spotkania.
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Ligi zagraniczne
Makana Baku (OFI Kreta) - do 72. minuty w wygranym 2-1 meczu z Volos
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - od 75. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Benevento
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Arouca