Radosław Majecki - fot. Hagi / Legionisci.com

U-19: Polska 0-0 Czechy. Majecki obronił karnego

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1999) zremisowała 0-0 z Czechami w pierwszym meczu rozgrywanego we Włoszech w ramach grupy trzeciej turnieju II rundy eliminacji do mistrzostw Europy. W spotkaniu wystąpiło dwóch legionistów. Mikołaj Kwietniewski spędził na placu gry 75 minut, a Radosław Majecki zagrał w bramce cały mecz i w 30. minucie obronił rzut karny.

W kolejnym spotkaniu Polacy w sobotę o godz. 15:30 zmierzą się z Włochami.

U-19: Polska 0-0 Czechy

Polska: 1. Radosław Majecki - 16. Serafin Szota, 5. Oskar Repka, 4. Adam Chrzanowski, 3. Tymoteusz Puchacz - 9. David Kopacz (90, 19. Adrian Łyszczarz), 13. Radosław Kanach, 10. Riccardo Grym - 11. Mikołaj Kwietniewski (76, 2. Jakub Bednarczyk), 17. Sebastian Strózik (90, 23. Sebastian Bergier), 7. Marco Drawz